Author: w***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 白色 | 尺寸: 1Pcs | 1 photo(s)
Price: HK$31.00
1Pcs
| Skin Type | Dry |
| Color | White |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Texture | Cream |
| Type | Lip Sleeping Masks |
| 高度 | 5 cm |
| 長度 | 4.4 cm |
| 淨重 | 6.5 g |
| 寬度 | 3.7 cm |
| SKU | sb2309206207027032 |
Overall Rating: 4.97/5
Author: w***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 白色 | 尺寸: 1Pcs | 1 photo(s)
Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨速度快 小小一瓶方便外出攜帶 圖案也很可愛
顏色: 白色 | 尺寸: 1Pcs | 3 photo(s)
Author: 寶***寶
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好用超級滋潤的,超可愛,小孩很喜歡
顏色: 白色 | 尺寸: 1Pcs | 3 photo(s)
Author: N***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 白色 | 尺寸: 1Pcs | 3 photo(s)